Shop Mobile More Submit  Join Login
Echo przeszlosci 21 by Kyoux Echo przeszlosci 21 by Kyoux

It appears you don't have PDF support in this web browser. Download PDF


Z dedykacją dla "siostry" Marcina ; )
Korekta - :icontsuki0:

:bulletred:Strona poświęcona tej historii [z PDF'ami] :bulletred:

:bulletred:English version: kyoux.deviantart.com/gallery/3… :bulletred:

---
Wszystkie rozdziały: kyoux.deviantart.com/gallery/3…

Chapter 01 - fav.me/d4vs4xb
Chapter 21
Chapter 22 - fav.me/d6flcp

Inspiracja muzyczna: www.youtube.com/watch?v=dHvqn4… www.youtube.com/watch?v=I0X1VP…
Opis postaci: kyoux.deviantart.com/journal/O…

---
WOLNE! Wziełam się do nadrabiania zaległości xD
Skończyłam chaptera, zakończyłam wątki z Oslo (które wrócą, ale później). Teraz skupię się bardziej na hakerstwie Niva.

Gdyby ktoś nie brał jeszcze udziału w ankiecie dotyczącej Echa: kyoux.deviantart.com/journal/p… Bardzo bym prosiła ;_:

Jak zwykle proszę o komentowanie, nawet najdrobniejsze słowo się dla mnie BARDZO liczy. Wtedy wiem, że ktoś czytał, że się podobało/niepodobało, etc.

UWAGA! Gdyby komuś się nie otwierało, możliwe że nie ma zainstalowanego aktualnego Adobe Readera. Można go ściągnąc tu: get.adobe.com/reader/
Jeśli po tym nie można ściągnąć/zobaczyć etc, proszę pisać, zaradzimy
Add a Comment:
 
:iconzolwikanimka:
ZoLwIkAnImKa Featured By Owner Dec 20, 2015  Hobbyist Artist
Jezusie, chyba pierwszy raz czytając opowiadanie czuję rumieńce na policzkach xD  To jest takie słodkie i kochane <3 Adorable Girl Anime Emoji (Huggy heart) [V6] 
Reply
:iconzagubionyshadow:
ZagubionyShadow Featured By Owner Apr 16, 2015  Hobbyist Artist
Świetnie potrafisz zainteresować tym co piszesz, masz talent tu nie ma o czym mówić to Fakt :) oby tak dalej... :P
Artystyczna dusza to dobre określenie Twojego talentu :D

Pełny szacuun za Cieżką prace :D
Stosujesz też tzw. dobre haczyki, a to jeszcze lepsze :)
Reply
:iconestatheamazing:
EstaTheAmazing Featured By Owner Jan 10, 2015  Hobbyist Writer
Za często powtarzasz określenie: "holernie" i moim zdaniem ładniej byłoby gdybyś więcej opisywała otoczenie/tło oraz pisała więcej o szczegółach. Jeden rozdział z drugim są od siebie jakby oddalone, nie wiem czy to pozytywnie określać czy nie ;-;
Jednakże!
Piszesz bardzo bardzo bardzo bardzo ciekawie, historia bohaterów i postacie są wprost prze cudowne. Czytam od początku, za każdym razem uśmiecham się oglądając arty z Nivem czy Marcinem. Masz talent : )))
Naprawdę liczę na nowe historie. Mój pociąg do twoich talentów artystycznych/literackich jest co raz większy. Dziękuje że piszesz. Obrazki też poskie rysujesz. Dialogi są zajebiste, takie riposty wymyślasz że głowa mała.
Pozdrawiam serdecznie ;*
Reply
:iconkyoux:
Kyoux Featured By Owner Jan 11, 2015
Ostatnio czytałam swoje rozdziały i sama przyznałam, ze wiele rzeczy powtarzam. Czasem samej przeszkadzają mi przekleństwa, nie wiem, jak ludzie się do tego odnoszą. Mam nadzieję, że nie jest ich za wiele :/ 
Robię to czysto hobbistycznie i staram się być w pisaniu coraz lepsza, więc cenię sobie każde konstruktywne uwagi. :) Dziękuję!

Co do oddalenia - wydaje mi się, że to też dlatego, bo historia jest pisana w dużych odstępach. Chcę też, żeby było ciekawie. Dlatego rozdziały rożnią się od siebie. Nie lubię nudy, stosuję różne zabiegi. Można mi to oczywiście wytknąć jako błąd, ale gdybym tak nie robiła, to chyba bym tej historii dalej nie pisała. Niektóre rozdziały nie są też dzień po dniu, chcę by ta historia trochę płynęła. Była trochę jak film. Kadr, cięcie, kadr, cięcie. Tak jakbyś widziała klatkę w filmie. Lecą szybko - dlatego nie potrafisz tak dokładnie opisywać scenografii. Inspirowałam się też scenariuszami do filmów - one są bardzo oszczędne. Sama możesz wymyślać sobie całe tło. Ja osobiście bardzo to lubiłam. Autor podrzuca kilka zdań, a mojej wyobraźni to starczało, by wyobrazić sobie tą scenę. 

Ale żeby nie być też ignorantem opisowym - teraz szykuję inną historię, tam staram się lepiej opisywać otoczenie. W tej historii chyba sobie już to po prostu daruję, bo będzie to nie spójne, kiedy zacznę w 28 rozdziale dokładniej opisywać background. 

Cieszę się, że się moje rysunki i opowiadanie podoba. Dodaje mi to skrzydeł :D Mam ostatnio mało czasu, ale wena w końcu wróciła i chyba ja tu wrócę z nowościami :)
Reply
:iconcarayenne:
carayenne Featured By Owner Oct 5, 2014  Student Traditional Artist
Zabijają mnie ich dialogi, po prostu zabijają <3
Reply
:iconkyoux:
Kyoux Featured By Owner Oct 8, 2014
W takim razie czuję się znakomicie w roli zabójcy :D
Reply
:iconbumszakalakabaka:
BumszakalakaBAKA Featured By Owner Dec 9, 2013  Hobbyist
Kurczę... po prostu kocham cię <3 ... ee znaczy opowiadanie XD no dobra cb też <3 to opowiadanie jest najlepsze jakie czytałam ( a czytałam ich dość dużoooooo ) jest nawet lepsze niż książki co mam na półce i na które wydałam po 40 zł ....  ŚWIETNE *q*   idę czytać dalej <3
Reply
:iconkyoux:
Kyoux Featured By Owner Dec 19, 2013
:DDD Dziękuję!
Reply
:icontigraingrow:
TigraIngrow Featured By Owner Nov 14, 2013
Kocham! Kocham! Kocham! Porywa mnie to, emocjonuje, pozbawia tchu. Niepokoi. Rozbudza. Ciągnie po więcej. Ty to nadal piszesz, prawda?
Reply
:iconkyoux:
Kyoux Featured By Owner Nov 14, 2013
Piszę, piszę XD!
Reply
:iconmargoelf:
MargoElf Featured By Owner Sep 21, 2013   Writer
Ja się zastanawiam czy ty aby na pewno nie znasz mojego szefa, bo ile czytam o Winterze to tym bardziej widze właśnie Jacka. Takiego węża co się owinie na około ciebie, sama mu na to pozwolisz, a na koniec zgniecie cię i zje. Tak widzę nieco Wintera właśnie. Jak taką anaconde.

Marcin ma żeński pierwiastek? On ma całą tablice Mendelejewa!

Eh Lif...teraz jakby jeszcze bardziej jej nie lubię. Niby nie powinnam, bo dziewczyna jest na strasznych rozstajach ze swoim JA, ale nadal no kurde...Nie potrafię jej polubić. Jest delikatna jakby bardziej niż była, ale za ta manipulacje wujem, za przyjście do Marcina to bym ja bassbalem przetrąciła.Jednak żal mi jej jest trochę. Platoniczna miłość bez jakiejkolwiek wzajemności jest bolesna. Szczególnie, że tu nie masz jak konkurować, bo jak możesz konkurować z facetem jak jesteś kobietą? Nie da się. Smutna dziewczyna, ale nadal wydaje mi się samolubną i bardzo ekscentryczną osobą. Jej mały świat został wstrząśnięty przybyciem Marcina. Niby tak dalekiego jej, a nadal tak bliskiego w inności. Człowiek z natury nie jest zawistny, no i patrząc na jej smutek chciałoby się by kogoś sobie znalazła, ale na pewno nie Marcina. To co on powiedział, życie jest nie fair. Cóż. Życie nie bajka, a mam wrażenie, że ona do pewnego punktu właśnie swoje tak odbierała. Kończąc o niej, żal mi dziewczyny, ale nadal jej nie lubię.

O matko Alex to taka pozytywna postać. Ten przytyk o facebooku mnie rozwalił po prostu, rechotałam dobre 5 minut. Jeśli Nivan czyta w Marcinie jak otwartej książce to Alex z Nivem robi dokładnie to samo. Przy tym, że Nivan jest tak w jakiś sposób wydaje mi się introwertyczną i zamkniętą osobą, że za chiny ludowe nie chce tego usłyszeć. Po tej rozmowie po prostu widać, że Alex i Niv to przyjaciele. Takie zdanie mi się przypomniało. Ty płaczesz, ja płacze. Ty się śmiejesz, ja się śmieje. Ty skaczesz z mostu jak biorę łódkę i ratuję Twoją upośledzoną dupę. Takie moim zdaniem idealne określenie przyjaźni. Alex mi jako postać bardzo się podoba. Pozytywny dredziarz taki nie wiem rastaman po części. Tak go odbieram, ale w tym wszystkich nie tracący kontaktu z rzeczywistością kiedy trzeba poważny.

To dobijanie szpili na końcu i licytowanie się z Nivem o właściwe nazewnictwo Marcina, mnie rozbawiło.

Ogółem rozdział jest taki bardzo mieszany. na początku czytanie przyznam jak Winter go do siebie poprosił i później Lif to musiałam zjechać na sam dół, żeby się przekonać czy to niezdecydowane stworzenie na pewno znajdzie drogę do domu :P Nie powiedziałabym, że rozdział był lekki. Trzymał w napięciu to na pewno. Pod koniec pozwolił odetchnąć z ulgą. Pozwolił się cieszyć z Marcinem tym powrotem do domu. Domu w którym owszem może nikt nie czekał, ale takim własnym kontem. Dobrze to znam. Przy okazji ten wąż jakby takie zapewnienie właśnie "tak on mnie kocha" "tak on mnie słucha"

Pozwoliło to się w pełnym wymiarze rozdziały cieszyć razem z nimi, mimo że jeden i drugi mają trudne charaktery, ale kochają się nawet jak żaden tego nie mówi. Tęsknią i bywają zazdrośni, a to coś bardzo fajnego. Gooood chapter :D
Reply
:iconkyoux:
Kyoux Featured By Owner Sep 21, 2013

Ahaha, jak napisałas Jacka, przeczytałam Dżaka xD To spaczenie, to straszne xD

Dla mnie Winter jest jak wilk. Niby wiesz, ładny i tak dalej. Ale ty stoisz po kolana w śniegu. On się wyłania, otacza cię swoją watahą. Wilki begają wokół ciebie a ty czujesz, że nie masz drogi ucieczki. A potem na ciebie skacze i przegryza ci tętnice.

Mi też jej żal i rozumiem, że jej nie lubisz. Tam wszyscy grają w gierki. Winter, Halvar, Lifka. Mi w sumie najbardziej żal modela, któremu Marcin ugryzł penisa xD Ale to moze jeszcze kiedyś wróci i opiszę, dlaczego.

Alex jest kochany :heart: Uwielbiam go. On się z pozoru wydaje taki trochę głupi dzieciak, szczegolnie dla obcych. Ale praktycznie tylko Nivan wie, jak bardzo jest mądry, zaradny. I jest dla Niva osobą, za którą by skoczył w ogień. Ten tekst z łodką kocham. Pięknie ich to charakteryzuje :D.

Alex jest bardzo rasta~

Jeju, jeju nawet nie wiesz jak się ciesze się, że polubiłaś Alexa, bo ja go uwielbiam ;__:  I że zauważyłaś te wszystkie rzeczy z nim związane.

 

Ciesze się, że zbudowałam napięcie. xD Nie dałabym nie wrócić, no. temu durniowi Marcinowi. Ale musiałam trochę namieszać :D :hug:

Reply
:iconmargoelf:
MargoElf Featured By Owner Sep 21, 2013   Writer
Spoko ja to spaczenie mam w pracy. Czytam coś czytam i nagle ZONK! Niby czytam, ale mi nie pasuje i po dwu, trzykrotnym przeczytaniu moje szare komórki zaiskrzą, że to nie angielski tylko polski :D

Moja wyobraźnia to naprawdę złe miejsce. Wyobraziłam sobie tą scenę z wilkami. Uu aż mnie dreszcze przeszły. Ja uwielbiam wilki. W sumie jakby się bliżej przyjrzeć to Winter ma pewnie niezłą watahę ludzi którzy mu pomagają, a może bardziej którymi dyryguje więc to określenie wilka i watahy do niego pasuje.

Gierki tak. Tak wszyscy w Oslo w jakiś sposób manipulują jedno drugim. Lifka przy Winterze i Halvarze to małe piwo jeszcze, ale też widać, że coś tam próbuje. Ma dziewczyna silny dość charakter więc udaje jej się sporo. Wybija się ponad przeciętną, ale jeszcze ma, że tak powiem mleko pod nosem (bez skojarzeń) jeśli chodzi o manipulacje innymi.

Alex to takie stworzenie właśnie które wydaje mi się trzeba poznać lepiej. Trzeba poznać go tak jak go zna Nivan, żeby dobrowolnie odsłonił to co ukrywa się pod skorupką. Wydaje mi się być osobą o silnym charakterze, pocieszną w pozytywny sposób, ale naraz mam wrażenie, że to sformułowanie, że Niv by był gotów skoczyć za nim w ogień idealnie do niego pasuje. Taki zwykły, nie zwykły przyjaciel. W pełnym słowa znaczeniu.

Napięcie heh. Ja siedzę siorbię ramen który zrobiłam po południu i nagle stop z kluskami sterczącymi z ust trzeba było się upewnić, że Marcin wróci. Napięcie jak się patrzy :D

No w końcu ja też coś wrzuciłam. Jutro tego więcej będzie, ale cóż ciężko jest się dzielić swoją pracą z szersza publiką. Człowiek ma tak jakby cykora trochę. Nie to żeby krytyka mnie miażdżyła czy coś. Za duża dziewczynka na to jestem ;)

Biorę się do pisania, a dalszych komentarzy spodziewaj się jutro La la la la
Reply
:iconkyoux:
Kyoux Featured By Owner Sep 22, 2013
hahaha :D 

Chciałabym mieć wszystkich bohaterów przypisanych do zwierząt, szczególnie tych większych. Marcin jest cyjonem (ale też i węzem), Nivan lwem (kiedyś był lisem), Firka czarną panterą, Winter wilkiem, Alex jest niedzwiedziem, Rav rajskim ptakiem, ale chciałabym mieć dla niego też ssaka, Rott jest żmiją. 

Tak, to prawda, Lifka jest jeszcze pikuś, przy tej bandzie z Oslo xD Ekipa z Oslo xD Nowy program na MTV.

Niv i Alex mają taką specyficzną relację, już raz chcieli wyjechać, zostawiając wszystko za sobą. Alex ma chłopaka, z którym układa mu się bardzo dobrze i którego kocha. Niv wtedy też był w związku. Mimo tego chcieli zostawić wszystko. 

Hihih, wyobraziłam sobie te kluski :D

Co do wrzucania czegokolwiek na deva, to jest cieżko... ciężko się wybić szczerze mówiąć. Nie jest to serwis sprzyjający osoby, które dopiero co próbują. 
Z chęcią przeczytam :D
Reply
:iconmargoelf:
MargoElf Featured By Owner Sep 22, 2013   Writer
Staram się sobie wyobrazić ich wszystkich w skóra zwierząt i o tyle co nie mam problemu z Marcinem czy Nivanem to schody zaczynają się przy Winterze. Firka na taką czarną kocice dziką pasuje. Samotniczkę trochę. Winter natomiast cóż. Wilk to stadne zwierze, a jego widzę jako strasznego indywidualistę. Z tym jego polowaniem na talenty z przebiegłością kojarzy mi on się bardziej z Mangustą Białogłową. Taki mały nie wiadomo skąd się wziął jak wtedy kiedy pojawił się po próbie u Marcina i Firki, zawsze jest, ale naraz nigdzie go nie ma. taki mały złodziejaszek który przyłazi wykrada i wysysa jajka. (bez skojarzeń ;P) Tak jak wykradł w jakiś sposób Marcina właśnie. Alex niedźwiedziem hm...no nie mogę sobie tego wyobrazić. Miśki wszelakie to, że tak powiem konik mojego syna, więc jakoś nie pasuje mi do niego niedźwiedź. Rav nie wiem czemu, ale kojarzy mi się z Ocelotem. Piękne zwierzaki, ale to taka moja wolna myśl. Na razie w sumie o Ravie to mało wiadomo owszem, sporo zostało ogólnie o nim powiedziane, ale coś mam wrażenie, że jest tego więcej i jest to głębsze. Rott żmiją. Tak to pasuje zdecydowanie od czubków butów po kitek na głowie. Jego jestem sobie w stanie idealnie wyobrazić jako takiego węża sunącego zygzakiem w moją stronę.

Ekipa z Oslo to by był dobry reality show :P

Wydaje mi się, że Nivowi z Alexem byłoby łatwiej wyjechać i zostawić wszystko w pizdu, niż teraz z Marcinem. Przyjaźń jednak jest zupełnie inną relacją i myślę, że łatwiejszą, bo nie czujesz na swoich barkach odpowiedzialności za tą drugą osobę.

Wiesz patrząc na ilość odsłon ogólnie w dziale literatury to nie można się z tobą nie zgodzić. Ludzie raczej patrzą na rzeczy które już się wybiły. Rzadko szukają nowego, ale cóż może i ja się kiedyś doczekam ;)
Miłego czytania :D
Reply
:iconkyoux:
Kyoux Featured By Owner Oct 7, 2013

Winter jest dla mnie przywódcą stada. On napędza maszynę, a ludzie mu się podporządkowują. Widzę go bardzo jako białego wilka wśród sniegu.

Alex był nazywany Ursą. Potrafił się przebijać przez najlepsze zabezpieczenia, firewalle etc. Dlatego niedźwiedz. Jest kochany z wyglądu i taki do przytulenia, ale wewnętrznei jest bardzo silny. I mądry, oddany.

Oceloty są śliczne :D

I to fakt, ciężko jest się wybić z pisaniną, więc czasem się dziwie, że ludki czekają na nastepne rozdziały xD

Reply
:iconmargoelf:
MargoElf Featured By Owner Oct 7, 2013   Writer
W sumie samiec alfa u wilków to postać można powiedzieć posągowa. Patrząc przez to jak wszyscy go uwielbiają to zaczynam dostrzegać co miałaś na myśli :)

Na Alexa nie patrzałam w ten sposób. Znaczy nie brałam pod uwagę, że może to być związane z kompami. Alex taki Breackerem fajnie. Jego postać wydaje się oddana i opiekuńcza, ale że tak powiem nic na siłę. Jakby nie patrzeć Rott zapewne nie zaproponował by Nivanowi współpracy gdyby nie Alex. No przynajmniej tak fakty łącze ;P Ilekroć piszę tu o jakiejś postaci, a ty mi odpowiadasz to się staram prześwietlić każdego takiego stworka Meow :3 Alex jest dla mnie takim przyjacielem takim jak to kiedyś opisałam w paru zdaniach. Nie dałby metaforycznie Nivanowi utonąć. Taki wydaje mi się trochę starszy brat. Weselszy od Niva, z obycia wydaje się beztroski, mogłabym z nim iść na piwo xD

To że się ciężko wybić to raz, ale widzę taki lekki nacisk, powiedzmy delikatną perswazję kiedy ludzi już coś zainteresuje to zaczynają naciskać by było tego więcej, nie licząc się w sumie z tym, że autor też człowiek ;P i nie zawsze musi mieć czas czy natchnienie :)
Reply
:iconkyoux:
Kyoux Featured By Owner Oct 23, 2013
Breaker <3 Tak właśnie. 

Alex jest duszą towarzystwa xD I ma duże poczucie humoru, nigdy się nie gniewa i potrafi się śmiać z siebie. Uwielbiam go. 

Tak właśnie jest. Staram się pisać jak najszybciej umiem, ale czasem tak nie wychodzi po prostu :/ 
Reply
(1 Reply)
:iconcalentt:
Calentt Featured By Owner Jul 21, 2013
Czytam... patrzę... chcę 22 rozdział. I NIE MA. No rzucę się chyba z dywanu i nie wstanę.

Nivan jest podobny do jednej z moich postaci, jeśli chodzi o charakter który moim ulubionym... Za to Marcin cholernie do niego pasuje. "Jak skorupka do orzecha". Zajebiście mi się podoba także Winter... nie wiem czemu. Może jakaś słabość do tych tajemniczych, złych charakterów?
Tak czy siak, z niecierpliwością czekam. Mam nadzieję, że nie zajmie to zbyt długo. :P
Reply
:iconkyoux:
Kyoux Featured By Owner Jul 23, 2013
Niedługo będzie :D Pisze się.

Też lubię takie psycholkowe postacie xD Dlatego powstał Winter. 
A chłopaki się smiesznie uzupełniają xD
Reply
:iconottaknieinaczej:
OtTakNieInaczej Featured By Owner Jul 13, 2013
No skończyłam i chyba udusze że trzeba czekać na next X.X Więc tak uwielbiam sposób w jaki opisujesz ich emocje ich charaktery są tak prawdziwe a Cinek (Marcin) to mój ulubiony charakter. <3 Napisane jest bardzo dobrze . zachowania . słowa jak powoli zaczynają rozumieć co im w duszy gra ^^ LOVE IT. :D
Reply
:iconkyoux:
Kyoux Featured By Owner Jul 14, 2013
Cieszę się, że się podoba :D
Na następny chap mam nadzieję, nie będziesz musiała długo czekać :)
Reply
:iconottaknieinaczej:
OtTakNieInaczej Featured By Owner Jul 14, 2013
Też mam taką nadzieję i już rozumiem ten sen jego >D On był o Winterze prawda ? Nie, nie mów mi ciekawość mnie zżera ale wytrzymam A Winter to szuja D<
Reply
:iconkyoux:
Kyoux Featured By Owner Jul 15, 2013
Haha, ok, nie mówię nic ^x^
Reply
:iconottaknieinaczej:
OtTakNieInaczej Featured By Owner Jul 15, 2013
No to grzecznie czekam na ciąg dalszy <D
Reply
:iconkyoux:
Kyoux Featured By Owner Jul 17, 2013
:D
Reply
:icondevilangel33:
devilangel33 Featured By Owner Jul 13, 2013
Kiedy będzie nowy rozdział
Reply
:iconkyoux:
Kyoux Featured By Owner Jul 13, 2013
Powinien być w tym miesiącu, ale już niczego nie obiecuje, bo mówię tak od paru miechów xD
Reply
:iconkahari0607:
Kahari0607 Featured By Owner Jul 8, 2013
Przeczytałam wszystkie rozdziały po raz drugi ;] Za pierwszym razem byłam nieco rozchwiana emocjonalnie, a za drugim wciąż siało w moim sercu nutki niepokoju, szczęścia i ciekawości. W sumie to nie mam słów, najchętniej to wszystko przeczytałabym w formie książki :) Trzymam kciuki, za pisanie, za naukę i czego Tobie teraz najbardziej potrzeba. I mam małe pytanko. Czy narysowałaś może Rav'a? Bo za cholerę go nie mogę znaleźć, a mimo że niewiele na razie o nim wspomniałaś pokochałam z całego serca, tak jakoś:)
Reply
:iconkyoux:
Kyoux Featured By Owner Jul 13, 2013
Tak, narysowałam, ale wrzucę dopiero wrzucę go do galerii. Będzie trochę w innej "formie". Ale niedługo wrzucę też tego typowego Rava z opowiadania :)

I dziękuję ślicznie za miłe słowa :hug:. Cieszę się, że się podoba :)
Reply
:iconkurenaiokami:
kurenaiokami Featured By Owner Jun 10, 2013
Twoja twórczość jest po prostu genialna, wciąga niesamowicie ;D bardzo podoba mi się sposób w jaki kreślisz postaci - wszystkie są wielowymiarowe, trzymają się tzw. "kupy", pod względem psychologicznym są naprawdę dobrze "zbudowane". Życzę Ci, byś rozwijała tą powieść dalej, bo naprawdę Ci to wychodzi, w dodatku jest to jak na razie chyba jedyna internetowa powieść, która rozwaliła mnie taką ilość razy xD eh, po prostu oby tak dalej, już teraz wiem, że jeśli kiedykolwiek zdecydujesz się wydać książkę, to z pewnością ją zakupię ;)
Reply
:iconkyoux:
Kyoux Featured By Owner Jun 11, 2013
;__: Co ja mogę napisać... dziękuję!
:hug: Bardzo mi miło :hug:
Reply
:iconkimikoiki:
Kimikoiki Featured By Owner Jun 4, 2013
Kiedy można spodziewać się kolejnego rozdziału ?
Reply
:iconkyoux:
Kyoux Featured By Owner Jun 5, 2013
Dopiero w lipcu :C
Reply
:iconcreepy-shane:
Creepy-Shane Featured By Owner May 23, 2013
No tęsknię, no ;.;
Reply
:iconkyoux:
Kyoux Featured By Owner May 30, 2013
Przepraszam ._.
Reply
:iconthisshitfly:
ThisShitFly Featured By Owner May 21, 2013
Ja chcę następny rozdział! >_<'
Reply
:iconkyoux:
Kyoux Featured By Owner May 30, 2013
;__:
Reply
:iconthisshitfly:
ThisShitFly Featured By Owner May 31, 2013
Czemu nie ma następnego rozdziały? TT^TT
Reply
:iconkyoux:
Kyoux Featured By Owner Jun 11, 2013
Reply
:iconstrawberryrei:
StrawberryRei Featured By Owner May 7, 2013
Nie stać mnie na nic ambitniejszego, napiszę więc tylko tyle : KOCHAM TO! <3
Reply
:iconkyoux:
Kyoux Featured By Owner May 12, 2013
<3 Dziękuję!
Reply
:iconmarionetqa:
marionetqa Featured By Owner Apr 6, 2013
Więc skończyłam? Tak na prawdę już kilka dni temu, ale dopiero teraz zebrałam się, żeby napisać jakiś sensowny komentarz. W sumie, nie wiem czy wyjdzie sensowny ze względu na to jak dużo mam do powiedzenia. Kurde, i tak ograniczałam się, żeby nie przeczytać wszystkiego jednej nocy, ale nieubłaganie zbliżałam się do końca dostępnych chapterów. I co? No dobra, znacznie skracając swoją wypowiedź napiszę, że rozdział bardzo mi się podobał. Przyzwyczaiłam się do Twojego stylu pisania, niesamowicie go lubię i aktualnie nie wyobrażam sobie innego dla tego opowiadania. A co do samej historii to uważam, że potoczyła się fantastycznie. Trzymająca w napięciu, budząca wiele emocji, nieprzewidywalna, prawdziwa. Cieszę się jak głupia, analizując jak Marcin i Nivan ewoluowali w opowiadaniu, jak zdążyłam ich poznać, może zrozumieć w pewnym stopniu. Z resztą, przecież nie tylko ich. :)) Myślę, że jeszcze dłuższy czas będę żyć Echem Przeszłości, bo kojarzą mi się z nim nawet niektóre piosenki.
Czekam niecierpliwie na kolejne rozdziały. Może jakieś arty? O nich jeszcze nie mówiłam, a są fenomenalne i to właśnie dzięki nim zaczęłam czytać Echo.
Mam nadzieję, że komentarz nie wyszedł za długi xdd. Serdecznie pozdrawiam, życzę powodzenia i dziękuję. ;****
Reply
:iconkyoux:
Kyoux Featured By Owner Apr 16, 2013
;__: Dziękuję!
Bardzo lubię długie komentarze. Komentarz nigdy nie jest za długi :D:D:D
Szczególnie jak jest taki miły, dziękuję <333
Reply
:iconnatsukoberry-san:
NatsukoBerry-san Featured By Owner Apr 5, 2013  Hobbyist Traditional Artist
uuuuuuuuuuuuu ;_; nie ma następnego rozdziałuuuu ;_; kurde flak, a tak się wciągnęłam >.> miałam wymówkę żeby nie robić pytań na licencjata ale teraz jak nie ma co czytać to chyba będę musiała się nimi zająć x'DD W twarz, Twoje opowiadanie to jak jedzenie czekolady - jak już weźmiesz jedną kostkę to już koniec, zaraz pójdzie cała tabliczka x'DD ja nie wiem co mnie tak wciąga w czytanie tej historii - lepsza niż książka, która teraz męczę x'DD wiem, ze się powtarzam ale jak czytam jakiś rozdział Echa to na końcu tak mnie łapy świerzbią żeby coś napisać, że to aż dziwne hehehe tak więc czekam (z niecierpliwością :D) na kontynuację :meow:
Reply
:iconkyoux:
Kyoux Featured By Owner Apr 16, 2013
Aww :D Dziękuję "Twoje opowiadanie to jak jedzenie czekolady - jak już weźmiesz jedną kostkę to już koniec, zaraz pójdzie cała tabliczka" <- przeboskie :D Dziękuję za takie porównanie <333

:hug:
Reply
:iconnatsukoberry-san:
NatsukoBerry-san Featured By Owner Apr 17, 2013  Hobbyist Traditional Artist
A proszę :glomp: tak jakoś mi się skojarzyło xD po prostu jestem uzależniona od czekolady (której nie mogę jeść ale nie jestem w stanie sobie jej odmówić x'D) i od Twojego opowiadania :meow:
Reply
:iconkyoux:
Kyoux Featured By Owner May 12, 2013
:hug:
Reply
:iconisaltira:
Isaltira Featured By Owner Apr 2, 2013
Czytam Twoją historię z dużym zainteresowaniam - jest bardzo fajna. Tylko czasem widzę literówki, albo nieodpowiedni przypadek partykuły "który" albo czasem odnoszę wrazenie, że w zdananiu brak dopełnienia - ale to naprawdę sporadyczne wypadki. Jeśli mogę coś podpowiedzieć to z takimi sprawami bardzo łatwo sobie pradzić czytając głośno tekst - ucho wychwyci momenty, w których coś "zgrzyta". Pozdrawiam ciepło
Reply
:iconkyoux:
Kyoux Featured By Owner Apr 16, 2013
Dziękuję za uwagi :D
:hug: Cieszę się, że się podoba :)
Reply
Add a Comment:
 
×

:iconkyoux: More from Kyoux


Featured in Collections

Echo przeszlosci by Rin-O
Details

Submitted on
January 30, 2013
File Size
540 KB
Submitted with
Sta.sh
Link
Thumb
Embed

Stats

Views
9,083 (1 today)
Favourites
172 (who?)
Comments
231
Downloads
387
×