Shop Mobile More Submit  Join Login
×

:iconkyoux: More from Kyoux


Featured in Collections
Details

Submitted on
January 30, 2013
File Size
540 KB
Submitted with
Sta.sh
Link
Thumb
Embed

Stats

Views
7,671 (3 today)
Favourites
177 (who?)
Comments
227
Downloads
306
×
Echo przeszlosci 21 by Kyoux Echo przeszlosci 21 by Kyoux

It appears you don't have PDF support in this web browser. Download PDF


Z dedykacją dla "siostry" Marcina ; )
Korekta - :icontsuki0:

:bulletred:Strona poświęcona tej historii [z PDF'ami] :bulletred:

:bulletred:English version: kyoux.deviantart.com/gallery/3… :bulletred:

---
Wszystkie rozdziały: kyoux.deviantart.com/gallery/3…

Chapter 01 - fav.me/d4vs4xb
Chapter 21
Chapter 22 - fav.me/d6flcp

Inspiracja muzyczna: www.youtube.com/watch?v=dHvqn4… www.youtube.com/watch?v=I0X1VP…
Opis postaci: kyoux.deviantart.com/journal/O…

---
WOLNE! Wziełam się do nadrabiania zaległości xD
Skończyłam chaptera, zakończyłam wątki z Oslo (które wrócą, ale później). Teraz skupię się bardziej na hakerstwie Niva.

Gdyby ktoś nie brał jeszcze udziału w ankiecie dotyczącej Echa: kyoux.deviantart.com/journal/p… Bardzo bym prosiła ;_:

Jak zwykle proszę o komentowanie, nawet najdrobniejsze słowo się dla mnie BARDZO liczy. Wtedy wiem, że ktoś czytał, że się podobało/niepodobało, etc.

UWAGA! Gdyby komuś się nie otwierało, możliwe że nie ma zainstalowanego aktualnego Adobe Readera. Można go ściągnąc tu: get.adobe.com/reader/
Jeśli po tym nie można ściągnąć/zobaczyć etc, proszę pisać, zaradzimy
Add a Comment:
 
:iconcarayenne:
carayenne Featured By Owner Oct 5, 2014  Student Traditional Artist
Zabijają mnie ich dialogi, po prostu zabijają <3
Reply
:iconkyoux:
Kyoux Featured By Owner Oct 8, 2014
W takim razie czuję się znakomicie w roli zabójcy :D
Reply
:iconbumszakalakabaka:
BumszakalakaBAKA Featured By Owner Dec 9, 2013  Hobbyist
Kurczę... po prostu kocham cię <3 ... ee znaczy opowiadanie XD no dobra cb też <3 to opowiadanie jest najlepsze jakie czytałam ( a czytałam ich dość dużoooooo ) jest nawet lepsze niż książki co mam na półce i na które wydałam po 40 zł ....  ŚWIETNE *q*   idę czytać dalej <3
Reply
:iconkyoux:
Kyoux Featured By Owner Dec 19, 2013
:DDD Dziękuję!
Reply
:icontigraingrow:
TigraIngrow Featured By Owner Nov 14, 2013
Kocham! Kocham! Kocham! Porywa mnie to, emocjonuje, pozbawia tchu. Niepokoi. Rozbudza. Ciągnie po więcej. Ty to nadal piszesz, prawda?
Reply
:iconkyoux:
Kyoux Featured By Owner Nov 14, 2013
Piszę, piszę XD!
Reply
:iconmargoelf:
MargoElf Featured By Owner Sep 21, 2013   Writer
Ja się zastanawiam czy ty aby na pewno nie znasz mojego szefa, bo ile czytam o Winterze to tym bardziej widze właśnie Jacka. Takiego węża co się owinie na około ciebie, sama mu na to pozwolisz, a na koniec zgniecie cię i zje. Tak widzę nieco Wintera właśnie. Jak taką anaconde.

Marcin ma żeński pierwiastek? On ma całą tablice Mendelejewa!

Eh Lif...teraz jakby jeszcze bardziej jej nie lubię. Niby nie powinnam, bo dziewczyna jest na strasznych rozstajach ze swoim JA, ale nadal no kurde...Nie potrafię jej polubić. Jest delikatna jakby bardziej niż była, ale za ta manipulacje wujem, za przyjście do Marcina to bym ja bassbalem przetrąciła.Jednak żal mi jej jest trochę. Platoniczna miłość bez jakiejkolwiek wzajemności jest bolesna. Szczególnie, że tu nie masz jak konkurować, bo jak możesz konkurować z facetem jak jesteś kobietą? Nie da się. Smutna dziewczyna, ale nadal wydaje mi się samolubną i bardzo ekscentryczną osobą. Jej mały świat został wstrząśnięty przybyciem Marcina. Niby tak dalekiego jej, a nadal tak bliskiego w inności. Człowiek z natury nie jest zawistny, no i patrząc na jej smutek chciałoby się by kogoś sobie znalazła, ale na pewno nie Marcina. To co on powiedział, życie jest nie fair. Cóż. Życie nie bajka, a mam wrażenie, że ona do pewnego punktu właśnie swoje tak odbierała. Kończąc o niej, żal mi dziewczyny, ale nadal jej nie lubię.

O matko Alex to taka pozytywna postać. Ten przytyk o facebooku mnie rozwalił po prostu, rechotałam dobre 5 minut. Jeśli Nivan czyta w Marcinie jak otwartej książce to Alex z Nivem robi dokładnie to samo. Przy tym, że Nivan jest tak w jakiś sposób wydaje mi się introwertyczną i zamkniętą osobą, że za chiny ludowe nie chce tego usłyszeć. Po tej rozmowie po prostu widać, że Alex i Niv to przyjaciele. Takie zdanie mi się przypomniało. Ty płaczesz, ja płacze. Ty się śmiejesz, ja się śmieje. Ty skaczesz z mostu jak biorę łódkę i ratuję Twoją upośledzoną dupę. Takie moim zdaniem idealne określenie przyjaźni. Alex mi jako postać bardzo się podoba. Pozytywny dredziarz taki nie wiem rastaman po części. Tak go odbieram, ale w tym wszystkich nie tracący kontaktu z rzeczywistością kiedy trzeba poważny.

To dobijanie szpili na końcu i licytowanie się z Nivem o właściwe nazewnictwo Marcina, mnie rozbawiło.

Ogółem rozdział jest taki bardzo mieszany. na początku czytanie przyznam jak Winter go do siebie poprosił i później Lif to musiałam zjechać na sam dół, żeby się przekonać czy to niezdecydowane stworzenie na pewno znajdzie drogę do domu :P Nie powiedziałabym, że rozdział był lekki. Trzymał w napięciu to na pewno. Pod koniec pozwolił odetchnąć z ulgą. Pozwolił się cieszyć z Marcinem tym powrotem do domu. Domu w którym owszem może nikt nie czekał, ale takim własnym kontem. Dobrze to znam. Przy okazji ten wąż jakby takie zapewnienie właśnie "tak on mnie kocha" "tak on mnie słucha"

Pozwoliło to się w pełnym wymiarze rozdziały cieszyć razem z nimi, mimo że jeden i drugi mają trudne charaktery, ale kochają się nawet jak żaden tego nie mówi. Tęsknią i bywają zazdrośni, a to coś bardzo fajnego. Gooood chapter :D
Reply
:iconkyoux:
Kyoux Featured By Owner Sep 21, 2013

Ahaha, jak napisałas Jacka, przeczytałam Dżaka xD To spaczenie, to straszne xD

Dla mnie Winter jest jak wilk. Niby wiesz, ładny i tak dalej. Ale ty stoisz po kolana w śniegu. On się wyłania, otacza cię swoją watahą. Wilki begają wokół ciebie a ty czujesz, że nie masz drogi ucieczki. A potem na ciebie skacze i przegryza ci tętnice.

Mi też jej żal i rozumiem, że jej nie lubisz. Tam wszyscy grają w gierki. Winter, Halvar, Lifka. Mi w sumie najbardziej żal modela, któremu Marcin ugryzł penisa xD Ale to moze jeszcze kiedyś wróci i opiszę, dlaczego.

Alex jest kochany :heart: Uwielbiam go. On się z pozoru wydaje taki trochę głupi dzieciak, szczegolnie dla obcych. Ale praktycznie tylko Nivan wie, jak bardzo jest mądry, zaradny. I jest dla Niva osobą, za którą by skoczył w ogień. Ten tekst z łodką kocham. Pięknie ich to charakteryzuje :D.

Alex jest bardzo rasta~

Jeju, jeju nawet nie wiesz jak się ciesze się, że polubiłaś Alexa, bo ja go uwielbiam ;__:  I że zauważyłaś te wszystkie rzeczy z nim związane.

 

Ciesze się, że zbudowałam napięcie. xD Nie dałabym nie wrócić, no. temu durniowi Marcinowi. Ale musiałam trochę namieszać :D :hug:

Reply
:iconmargoelf:
MargoElf Featured By Owner Sep 21, 2013   Writer
Spoko ja to spaczenie mam w pracy. Czytam coś czytam i nagle ZONK! Niby czytam, ale mi nie pasuje i po dwu, trzykrotnym przeczytaniu moje szare komórki zaiskrzą, że to nie angielski tylko polski :D

Moja wyobraźnia to naprawdę złe miejsce. Wyobraziłam sobie tą scenę z wilkami. Uu aż mnie dreszcze przeszły. Ja uwielbiam wilki. W sumie jakby się bliżej przyjrzeć to Winter ma pewnie niezłą watahę ludzi którzy mu pomagają, a może bardziej którymi dyryguje więc to określenie wilka i watahy do niego pasuje.

Gierki tak. Tak wszyscy w Oslo w jakiś sposób manipulują jedno drugim. Lifka przy Winterze i Halvarze to małe piwo jeszcze, ale też widać, że coś tam próbuje. Ma dziewczyna silny dość charakter więc udaje jej się sporo. Wybija się ponad przeciętną, ale jeszcze ma, że tak powiem mleko pod nosem (bez skojarzeń) jeśli chodzi o manipulacje innymi.

Alex to takie stworzenie właśnie które wydaje mi się trzeba poznać lepiej. Trzeba poznać go tak jak go zna Nivan, żeby dobrowolnie odsłonił to co ukrywa się pod skorupką. Wydaje mi się być osobą o silnym charakterze, pocieszną w pozytywny sposób, ale naraz mam wrażenie, że to sformułowanie, że Niv by był gotów skoczyć za nim w ogień idealnie do niego pasuje. Taki zwykły, nie zwykły przyjaciel. W pełnym słowa znaczeniu.

Napięcie heh. Ja siedzę siorbię ramen który zrobiłam po południu i nagle stop z kluskami sterczącymi z ust trzeba było się upewnić, że Marcin wróci. Napięcie jak się patrzy :D

No w końcu ja też coś wrzuciłam. Jutro tego więcej będzie, ale cóż ciężko jest się dzielić swoją pracą z szersza publiką. Człowiek ma tak jakby cykora trochę. Nie to żeby krytyka mnie miażdżyła czy coś. Za duża dziewczynka na to jestem ;)

Biorę się do pisania, a dalszych komentarzy spodziewaj się jutro La la la la
Reply
:iconkyoux:
Kyoux Featured By Owner Sep 22, 2013
hahaha :D 

Chciałabym mieć wszystkich bohaterów przypisanych do zwierząt, szczególnie tych większych. Marcin jest cyjonem (ale też i węzem), Nivan lwem (kiedyś był lisem), Firka czarną panterą, Winter wilkiem, Alex jest niedzwiedziem, Rav rajskim ptakiem, ale chciałabym mieć dla niego też ssaka, Rott jest żmiją. 

Tak, to prawda, Lifka jest jeszcze pikuś, przy tej bandzie z Oslo xD Ekipa z Oslo xD Nowy program na MTV.

Niv i Alex mają taką specyficzną relację, już raz chcieli wyjechać, zostawiając wszystko za sobą. Alex ma chłopaka, z którym układa mu się bardzo dobrze i którego kocha. Niv wtedy też był w związku. Mimo tego chcieli zostawić wszystko. 

Hihih, wyobraziłam sobie te kluski :D

Co do wrzucania czegokolwiek na deva, to jest cieżko... ciężko się wybić szczerze mówiąć. Nie jest to serwis sprzyjający osoby, które dopiero co próbują. 
Z chęcią przeczytam :D
Reply
Add a Comment: